Cesta jídla
Cesta jídla


Cesta jídla by měla být tvá cesta k tobě.

P.S. jsem řečník a ráda píšu. Pokud nerad čteš, mrkni jen na to zvýrazněné.

Po neustálých dietách, odpírání jídla a věčného cvičení, kdy se člověk neustále honí za krásnou postavou. Jsem si jednou řekla, proč to dělám? Slepě čtu a poslouchám, jak mám zhubnout a hýbat se. Ve skutečnosti, ale vůbec nevnímám svoje tělo. Nevím, jak se při tom cítí, jestli mu moje dieta neškodí. Nepřemýšlím, když jím pětkrát denně, tak jestli mám vůbec hlad?  Pravda je taková, že jsem moc dobře věděla, že mu škodím, jen jsem nechtěla poslouchat. Krása a okolí pro mě byli mnohem důležitější než Já. Proto nám někdy musí naše Já, dát signál, aby nás zastavilo. Většinou bohužel v podobě nemocí.

Vymyslela jsem Cestu jídla, je to cesta, jak vnímat svoje tělo, jak sledovat a poslouchat, nazvala jsem to „přítomné jezení“ Zjednodušeně řečeno, uvědomuji si, co jím a jak jím.

Je to možná triviální, ale ruku na srdce, kdo z nás jí oběd déle než 10 minut a při jídle nekouká do mobilu?

Spojila jsem různé druhy typů stravování a dechových cvičení a dala dohromady 12ti týdenní program plný experimentů, při kterých zjistíš, jak tvoje tělo reaguje na různé druhy jídel a co to s ním a tvojí myslí dělá.

Naše tělo a my sami o sebe musíme pečovat, je proto důležité zjistit, co tvoje tělo potřebuje a co ti říká. Cestou jídla se naučíme tělo poslouchat.

Moc ráda se budu na tvé cestě podílet a když občas budeš mít pocit, že jsi sešel z cesty, tak Tě navedu zpět.

Co Tě čeká:

  • Společně budeme experimentovat
  • Zjistíme, jak tvoje tělo reaguje
  • Naučíš se dechové techniky před jídlem, jak zklidnit svojí mysli

Proč?

  • Naučíš se ovládat svoje tělo a mysl
  • Přestaneš být otrokem jídla a své mysli
  • A protože je dobré o sebe pečovat 🙂